W wielu krajach europejskich, Afryce i na Bliskim Wschodzie sprzedażą i dostawą produktów Derako zajmuje się firma Hunter Douglas. Produkcja i certyfikacja jest wykonywana przez Derako International B.V Holandia

hunter douglas logo

 

 

 

 

 

 

 

Owocna współpraca

Derako specjalizuje się w systemach drewnianych, natomiast Hunter Douglas jest światowym liderem w zakresie dostawy wszelkiego rodzaju osłon okiennych i jednym z największych producentów produktów architektonicznych. Od wielu lat współpraca pomiędzy Derako i Hunter Douglas układa się bardzo dobrze i jest owocna dla obu stron, co w efekcie prowadzi do powstawania pięknych innowacyjnych projektów na całym świecie.

 

Skontaktuj się z nami

Wybierz swój kraj w celu znalezienia szczegółowych informacji na temat lokalnego przedstawiciela Hunter Douglas. Jesli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami.
 

Invalid Input
Reprezentowane przez: Derako Austria
Neusiedl am See, Austria
+36 30 2180 007
info@derako.at

Reprezentowane przez: Hunter Douglas Espana
Madrid, Spain
+34 91 661 73 14
info@derako.es

Reprezentowane przez: Luxalon Plafonds France
BONNEUIL Cedex, France
+33 1 4339 9100
info@derako.fr

Reprezentowane przez: Hunter Douglas Architektur-Systeme
Düsseldorf, Germany
+49 0211 97 08 616
info@derako.de

Reprezentowane przez: Derako Hungary
Budapest, Hungary
+36 30 2180 007
info@derako.hu

Reprezentowane przez: Hunter Douglas Poland
Warszawa, Poland
+48 22 614 16 71
info@derako.pl

Reprezentowane przez: Hunter Douglas C.I.S.
Moscow, Russia
+7 495 926 2351
info@derako.ru

Reprezentowane przez: Hunter Douglas Switzerland
Root, Switserland
+41 41 455 5050
info@derako.ch

Reprezentowane przez: Derako Slovakia
Praha, Břevnov
+420 241 727 704
+420 235 310 614
+420 739 653 614
slovakia@derako.eu

Reprezentowane przez: Hunter Douglas South Africa
Johannesburg, South Africa
+27 11 251 7000
info@derako.co.za

Reprezentowane przez: Hunter Douglas Architectural Projects UK
Northampton, United Kingdom
+44 1604 766 251
info@derako.co.uk

Reprezentowane przez: Hunter Douglas Belgium
Lokeren, Belgium
+32 9 340 4466
info@derako.be

Reprezentowane przez: Horacio Costa Portugal
Lisboa Xabregas, Portugal
+351 21 816 09 00
portugal@derako.eu

Reprezentowane przez: Hunter Douglas Bulgaria
Sofia, Bulgaria
+359 (2) 979 0606
+359 (2) 979 0303
+359 (2) 979 0909
bulgaria@derako.eu

Reprezentowane przez: Hunter Douglas Croatia
Zagreb, Croatia
00 385 (0)1 6187 355
croatia@derako.eu

Reprezentowane przez: Hunter Douglas Italy
Agrate Brianza, Italy
+39 039 8901520
italy@derako.eu

Reprezentowane przez: Hardstuff AS
Nesbru, Norway
+47 67137030
norway@derako.eu
www.hardstuff.no
Reprezentowane przez: Hunter Douglas Romania
Bucharest, Romania
+40 1 327 2388
romania@derako.eu

Reprezentowane przez: Hunter Douglas Serbia, Montenegro
Novi Beograd, Serbia
+381 11 2608538
montenegro@derako.eu

Reprezentowane przez: Mogens Rasmussen A/S
Middelfart, Denmark
+45 644 18033
denmark@derako.eu

Reprezentowane przez: Hunter Douglas Czechia
Praha, Břevnov
+420 241 727 704
+420 235 310 614
+420 739 653 614
czechia@derako.eu

Reprezentowane przez: Hunter Douglas United Arab Emirates
Jebel Ali, United Arab Emirates
+971 4883 9390
uae@derako.eu

Reprezentowane przez: Hunter Douglas Qatar
Jebel Ali, United Arab Emirates
+971 4883 9390
qatar@derako.eu

Reprezentowane przez: Hunter Douglas Saudi Arabia
Jebel Ali, United Arab Emirates
+971 4883 9390
saudiarabia@derako.eu

Reprezentowane przez: Hunter Douglas Oman
Jebel Ali, United Arab Emirates
+971 4883 9390
oman@derako.eu

Reprezentowane przez: Hunter Douglas Kuwait
Jebel Ali, United Arab Emirates
+971 4883 9390
kuwait@derako.eu

Reprezentowane przez: Hunter Douglas Bahrain
Jebel Ali, United Arab Emirates
+971 4883 9390
bahrain@derako.eu

Reprezentowane przez: Hunter Douglas Tanzania
Jebel Ali, United Arab Emirates
+971 4883 9390
tanzania@derako.eu

Reprezentowane przez: Hunter Douglas Kenya
Jebel Ali, United Arab Emirates
+971 4883 9390
kenya@derako.eu

Derako
't Zand, The Netherlands
+31 224 59 23 40
info@derako.com

Proszę o kontakt Derako
't Zand, The Netherlands
+31 224 59 23 40
info@derako.com

Invalid Input
Invalid Input
Niestety, nie jesteśmy w stanie Ci pomóc. Systemy Derako są przeznaczone do zastosowań projektowych, w których oczekiwane rozwiązanie jest często opracowane przez architektów. Derako nie dostarcza bezpośrednio dla rynku prywatnego / konsumenckiego. Jeśli jesteś zainteresowany zalecamy kontakt z architektem i / lub wykonawcą. Jeżeli masz pytania, zawsze możesz się z nami skontaktować telefonicznie.
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
(*) Obligatory